Planista transportu

Planista Transportu w Uitzendbureau Solutions
Lokalizacja: De Lier
Czy jesteś osobą, która potrafi szybko myśleć, sprawnie łączysz kropki i kochasz być w kontakcie z ludźmi? W takim razie nasza oferta pracy jako Planista Transportu będzie dla Ciebie idealna!

Opis stanowiska:

Jako Planista Transportu w Uitzendbureau Solutions, odegrasz ważną rolę w ułatwianiu codziennego transportu pracowników tymczasowych do miejsc pracy, zapewniając efektywne trasy i punktualne przybycie. Codziennie planujemy około 1800 pracowników tymczasowych do pracy za pośrednictwem naszego działu Transportu, korzystając z samochodów i busów. Raportując bezpośrednio do Menedżerów Operacyjnych, Twoim głównym celem będzie planowanie tras kierowców w sposób maksymalnie efektywny. Będziesz głównym punktem kontaktowym między naszymi klientami, kierowcami, a koordynatorami z Twojego zespołu.

Podstawowe zadania:

  • Planowanie transportu w celu zapewnienia punktualnego i efektywnego dostarczenia pracowników tymczasowych do lokalizacji klientów;
  • Zadania administracyjne, w tym zarządzanie danymi kontaktowymi, wysyłanie list transportowych i monitorowanie GPS;
  • Nadzór nad płatnościami kierowców i przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa;
  • Utrzymywanie komunikacji z kierowcami, koordynatorami i pracownikami tymczasowymi w celu rozwiązania wszelkich problemów lub obaw;
  • Koordynacja logistyki transportu i raportowanie wszelkich wyzwań związanych z trasą.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie jako planista transportu w innych agencjach zatrudnienia;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego lub holenderskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie;
  • Dobra znajomość topografii Holandii;
  • Dyspozycyjność przez 40 godzin w ciągu tygodnia i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (rano i po południu).

Korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości od €2.400 do €3.000, w zależności od doświadczenia;
  • Samochód i telefon służbowy;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku oraz dodatkowo 8% płatnego urlopu;
  • Perspektywa na umowę na czas nieokreślony;
  • Fantastyczny zespół i imprezy firmowe.

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu w Uitzendbureau Solutions i przyczyń sie do naszej misji, aby zarówno nasi pracownicy tymczasowi, jak i nasi klienci mogli się sprawnie rozwijać. Aplikuj teraz, przesyłając swoje CV do Roba Stuurstraata za pośrednictwem operationsmanagers@solutionsteam.nl. Czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Korzyści