Operator maszyny krojącej i pakującej (Piekarnia)

Operator maszyny krojącej i pakującej

(24 – 38 godzin, 3 zmiany)

Szukasz pracy pełnej wyzwań, w której umiejętności techniczne i pasja do najwyższej jakości idą w parze? Mamy dla Ciebie stanowisko operatora maszyny krojącej i pakujacej w piekarni przemysłowej!

W tej dynamicznej roli będziesz specjalistą maszyny krojącej i pakujacej nasze pyszne produkty. Będziesz nie tylko dbać o jakość produktów, ale także o zorganizowane środowisko pracy. Jako mistrz zapasów dbasz o to, aby nigdy nie zabrakło nam opakowań i aby nasze maszyny etykietujące były idealnie skonfigurowane. Bezpieczeństwo i higiena są Twoim priorytetem, dlatego zawsze dbasz o czystość i porządek w miejscu pracy. Usterki? Zauważasz je natychmiast i zawsze jesteś gotowy zasugerować ulepszenia, aby nasze procesy były jeszcze bardziej wydajne.

Krótko mówiąc, jako Operator Cut & Pack jesteś niezbędnym ogniwem w procesie produkcji, przygotowując nasze pyszne wypieki do wysyłki do klientów!

Opis stanowiska

  • Obsługa, ustawianie i regulacja maszyn
  • Monitorowanie i regulacja procesu krojenia i pakowania.
  • Naprawianie drobnych usterek podczas procesu
  • Zapewnienie właściwego zaopatrzenia w produkty piekarnicze i materiały opakowaniowe.
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy.
  • Raportowanie liderowi zespołu postępów i wszelkich problemów.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne MBO na poziomie 3-4 lub poziom pracy i myślenia MBO w kierunku inżynierii procesowej lub technologii żywności.
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym.
  • Znajomość procesów krojenia i pakowania oraz standardów jakości w przemyśle spożywczym.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Proaktywność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie.

Czy jesteś operatorem, którego szukamy? Nie zniechęcaj się, jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań. Wierzymy w potencjał ludzi i oferujemy możliwość odbycia odpowiednich kursów edukacyjnych i szkoleniowych. Czy ten wakat Cię przyciąga? Aplikuj już teraz! Czekamy na Ciebie.

Nasza oferta

  • Praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin (24-38 godzin tygodniowo) w systemie 3-zmianowym;
  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości 15,01 € brutto za godzinę;
  • Cotygodniowe wypłaty;
  • Zakwaterowanie i transport w razie potrzeby;