Praktykant operatora

Lokalizacje: Bleiswijk, Maasdijk, Obdam, Poeldijk, Ridderkerk, Waddinxveen

Jako Operator Praktykant będziesz miał możliwość pracy nad różnymi projektami i zdobywania cennego doświadczenia w obsłudze różnych urządzeń i systemów. Będziesz ściśle współpracować z naszymi doświadczonymi operatorami i technikami, aby poznać zasady i rozwinąć swoje umiejętności. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej.

Opis stanowiska pracy

  • Ustawianie i obsługa maszyn;
  • Wykonywanie technicznych prac konserwacyjnych (kontrole, naprawy itp.);
  • Sprawdzanie list pakowania;
  • Praca na dwie lub trzy zmiany;
  • Twoje zadania będą wykonywane niezależnie, ale będziesz działał w zespole.

Co wymagamy

  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin i elastyczny w godzinach pracy;
  • Mówisz i rozumiesz co najmniej holenderski lub angielski;
  • Prawo jazdy B jest dodatkowym atutem;
  • Jesteś chętny do nauki, masz predyspozycje do technologii i pracy dokładnie.

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości 13,27 euro brutto za godzinę;
  • Wypłata tygodniowa;
  • Perspektywa stałej umowy o pracę;
  • Transport w razie potrzeby;
  • Mieszkanie w razie potrzeby;