Operator wózka widlowego

Dziedzina
Przemysł / Produkcja, Technika
Gemeente Westland

Chcesz pracować dla dynamicznej firmy w branzy produkcyjnej?

Jako operator wózka widłowego jesteś łącznikiem między linią produkcyjną a klientem. Jesteś niezależnym pracownikiem z doświadczeniem w prowadzeniu wózków widłowych? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Zastosować bezpośrednio?
Wyślij e-mail ze swoim CV na adres praca@solutionsteam.nl lub zadzwoń +31174 512 554.

Opis stanowiska

  • Przenoszenie palet z produktami z linii produkcyjnej do magazynu;
  • Przygotowanie palet dla różnych klientów;
  • Praca na 2 zmiany (6:00 - 16:00 uur / 15:00 - 23:00 uur)
  • Pracujesz samodzielnie;
  • Możliwe miejsca pracy: Waddinxveen, Maasdijk, De Lier, Hoek van Holland, ‘s-Gravenzande, Rotterdam, Hoek van Holland of eventueel regio Noord-Holland;
  • Werken in condities tussen 5 en 10 graden. Hiervoor ontvang je benodigde kleding.

Wymagania

  • Doświadczenie na wózkach widłowych;
  • Znajomość języka: angielski A1;
  • Chętny do pracy w nadgodzinach;
  • Certyfikat wózkach widłowych to plus;
  • Gemotiveerd en stressbestendig;
  • Woonachtig in een straal van 30km vanaf standplaats.

Oferta

  • Stawka godzinowa wynosi od 11,50 € do 12,40 € brutto za godzinę. Jeśli masz duże doświadczenie, ta pensja może być wyższa;
  • Perspektywa stałego mianowania;
  • Zapewniamy transport do i z pracy;
  • Zapewniamy zakwaterowanie (jeśli jest dostępne);
  • W przypadku braku pożądanych godzin oferujemy alternatywne stanowisko w innym miejscu.

Podziel się tą ofertą:

Zarejestruj się

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty?